Rádce pro rok 2024

Krátká předpověď roku ORIGINÁLNÍHO DŘEVĚNÉHO DRAKA, pátého roku Kovového dvanáctiletí.

Skladem
Kód: 24
329 Kč
Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Eva Joachimová
Nakladatel: Body & Harmony, Praha
Rok vydání: 2023
ISBN: 978-80-907413-7-9
Počet stran: 220
radce2024
Novinka Tip

Krátká předpověď roku ORIGINÁLNÍHO DŘEVĚNÉHO DRAKA, pátého roku Kovového dvanáctiletí.

Pro vše živé – a to je všechno, co známe z naší pozemské jinjangové sféry je rok Draka mimořádně zajímavý. Drak sídlí v trigramu 4 XUN Vítr a tento trigram je spoluzodpovědný za naše zdraví a vzdělání. Konkrétně za vše, co přichází zvenčí a ovlivňuje nás. Rok DRAKA nám tak dává možnost vědomě pracovat na našem zdraví i vzdělání. Síla Draka je neskutečná a budeme-li chtít, můžeme se pokusit v těchto oblastech téměř o nemožné. Pořádně se na to podíváme v radách Draka.

Drak vidí svět z nadhledu a ten pohled ho opravdu nepotěší. Díky žabomyším půtkám jsme často nevnímali opravdové problémy a dostali jsme se do situace, která nám značně přerostla přes hlavu.

Drak si uvědomí, že rokem 2020 začal působit velmi intenzivně KOV, že budeme dvanáct let procházet dost dramatickým obdobím militantního přístupu, protichůdných argumentů, pravd a lží. Období, kdy důležitější než pravda je obratná rétorika. Kolikrát to už tady bylo?

Doufejme, že nadhledu Draku neunikne důležitost kontextu a neupadneme do ještě horších extrémů, než jsme zažívali v roce Zajíce. Naštěstí vládcem roku je Drak a jeho velkorysost a velkodušnost by měla naplnit obecný příslib vlády Draka - spokojenost a štěstí.

Zpět do obchodu