Cesta bílého jeřába: I. kniha, druhé vydání (2008)

První kniha souboru knih Cesta bílého jeřába. Představuje základy učení HAM YU starých čínských Mistrů jako moderní systém informací. Zásadně přepracované a doplněné vydání z roku 2008.

 
Momentálně nedostupné
Kód: 101
250 Kč
Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Eva Joachimová
Nakladatel: Karpana
Rok vydání: 2008
ISBN: 978-80-903952-2-0
Počet stran: 284

První kniha souboru knih Cesta bílého jeřába. Představuje základy učení HAM YU starých čínských Mistrů jako moderní systém informací, snaží se přiblížit poznatky ukryté v čínské obrazné terminologii, tradiční čínské představivosti čtenářům spjatým se zcela odlišnou evropskou vzdělaností a kulturou.

Setkáte se se základními pojmy čínské kosmologie a astrologie, dozvíte se všechno o sestavení, interpretaci a základním použití astrotypu (nejzákladnějším typu horoskopu). Osobní astrotyp je zároveň vstupní branou k přepočtům osobních energií na energie času a prostoru (FENG SHUI). Použití Knihy proměn nás povede k poznání základních životních uzlů – Cesty života.

Součástí knihy jsou  kompletní astrologické tabulky pro tvorbu astrotypu.

Původní vydání z roku 1998 bylo psáno v době, kdy ještě nebylo možné publikovat HAM YU. V roce 2008 již toto mezení nebylo a bylo připraveno druhé, zásadně přepracované a doplněné vydání. Bohužel již je celý náklad zcela rozebrán. Na jaro 2024 se proto připravuje třetí vydání, které bude  podle očekávání ještě podrobnější.

Zpět do obchodu